Συμμετοχές

 Από τους πίνακες που ακολουθούν μπορείτε να ενημερωθείτε για τους εκπροσώπους μας στους διάφορους θεσμούς και υπηρεσιακά συμβούλια που συμμετέχουμε.

 

Συμβούλιο Προαγωγών
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΦΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. Τακτικός ΣΕ-COSMOTE ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΕΜΗΕΤ-ΟΤΕ ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΔΡΙΤΣΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

 

Κεντρικό Συμβούλιο Προσωπικού
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΑΡΒΑΝΙΤΟΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΔΡΙΤΣΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Περιφερειακό Συμβούλιο Βορείου Ελλάδας
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΡΕΓΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
2. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΚΑΤΣΙΑΡΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Περιφερειακό Συμβούλιο Νοτίου Ελλάδος
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΖΑΡΜΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΓΚΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
4. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΣΕ-COSMOTE ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4. Αναπληρωτής ΣΕ-COSMOTE ΜΑΡΚΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

Λογαριασμός Νεότητας
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΕΕΤΕ-ΟΤΕ ΤΣΑΚΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 
2. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3. Αναπληρωτής ΕΜΗΕΤ-ΟΤΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 
4. Αναπληρωτής ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΦΑΡΤΣΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Κεφάλαιο Αλληλοβοήθειας
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΑΖΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
2. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΤΟΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. Αναπληρωτής ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
5. Αναπληρωτής ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΡΟΥΤΖΟΥΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
6. Αναπληρωτής ΕΕΤΕ-ΟΤΕ ΣΚΑΦΙΔΑ ΜΑΡΙΑ

ΟΠΑΚΕ - Δ.Σ.
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Πρόεδρος  
2. Γεν. Γραμματέας
3. Γραμ. Οικονομικού
4. Αν. Πρόεδρος
5. Αν.Γεν.Γραμματέας  
6. ΜΕΛΟΣ
7. ΜΕΛΟΣ
8. ΜΕΛΟΣ  
9. ΜΕΛΟΣ

ΟΠΑΚΕ - Ελεγκτική Επιτροπή
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

 

Μοιραστείτε το!
FaceBook  Twitter