Συμμετοχές

 Από τους πίνακες που ακολουθούν μπορείτε να ενημερωθείτε για τους εκπροσώπους μας στους διάφορους θεσμούς και υπηρεσιακά συμβούλια που συμμετέχουμε.

 

Συμβούλιο Προαγωγών
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΦΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΣΕ-COSMOTE ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4. Αναπληρωτής ΕΜΗΕΤ-ΟΤΕ ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Κεντρικό Συμβούλιο Προσωπικού
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΔΡΙΤΣΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
2. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΑΡΒΑΝΙΤΟΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΡΟΥΤΖΟΥΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
4. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Περιφερειακό Συμβούλιο Βορείου Ελλάδας
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
2. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΡΕΓΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. Αναπληρωτής ΕΕΤΕ-ΟΤΕ ΚΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Περιφερειακό Συμβούλιο Νοτίου Ελλάδος
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
2. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΓΚΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
4. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΒΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. Τακτικός ΕΕΤΕ-ΟΤΕ ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
4. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΤΟΥΦΕΞΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΣΕ-COSMOTE ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΔΡΙΤΣΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
4. Αναπληρωτής ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΟΥΒΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Τ.Α.Υ.Τ.Ε.Κ.Ω.
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. Αναπληρωτής ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

Λογαριασμός Νεότητας
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
4. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΠΡΑΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Κεφάλαιο Αλληλοβοήθειας
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Τακτικός ΠΕΤ-ΟΤΕ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΑΖΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
3. Τακτικός ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
4. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5. Αναπληρωτής ΠΕΤ-ΟΤΕ ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. Αναπληρωτής ΕΕΤΕ-ΟΤΕ ΣΚΑΦΙΔΑ ΜΑΡΙΑ

ΟΠΑΚΕ - Δ.Σ.
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. Πρόεδρος ΠΕΤ-ΟΤΕ ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. Γεν. Γραμματέας ΕΜΗΕΤ-ΟΤΕ ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. Γραμ. Οικονομικού ΠΕΤ-ΟΤΕ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4. Αν. Πρόεδρος ΠΕΤ-ΟΤΕ ΓΕΩΡΓΟΓΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. Αν.Γεν.Γραμματέας ΣΕ-COSMOTE ΓΟΥΒΙΑ ΜΑΡΙΑ
6. ΜΕΛΟΣ ΠΕΤ-ΟΤΕ ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7. ΜΕΛΟΣ ΠΕΤ-ΟΤΕ ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8. ΜΕΛΟΣ ΣΕ-COSMOTE ΜΠΑΛΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
9. ΜΕΛΟΣ ΠΕΤ-ΟΤΕ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΠΑΚΕ - Ελεγκτική Επιτροπή
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΕΤ-ΟΤΕ ΨΥΛΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΑΣΕ-ΟΤΕ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΤΖΙΝΑ

 

Μοιραστείτε το!
FaceBook  Twitter