Κατά παράταξη

Παρακαλούνται οι Σύνεδροι που τα στοιχεία τους χρήζουν αλλαγής να επικοινωνήσουν προς διόρθωση τους.

AKE
1. Πρόεδρος  ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ - - AKE OMILOU OTE2
2. Αναπληρωτής Γεν. Γραμματέας ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - - AKE OMILOU OTE2
3. Γραμματέας Οικονομικών ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - - AKE OMILOU OTE2
4. Οργανωτικός Γραμματέας ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ - - AKE OMILOU OTE2
5. Γραμματέας Υγιεινής & Ασφάλειας ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
- - AKE OMILOU OTE2
6. Αναπληρωτής Γραμ. Δημοσίων Σχέσεων ΚΑΤΣΙΚΕΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - -  AKE OMILOU OTE2
7. Μέλος Δ.Σ. [ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΒΑΡΔΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - - AKE OMILOU OTE2
8. Μέλος Δ.Σ. [ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
10. Μέλος Δ.Σ. [ΛΑΡΙΣΑΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - - AKE OMILOU OTE2
11. Μέλος Δ.Σ. [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
12. Μέλος Δ.Σ. [ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
13. Μέλος Δ.Σ. [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΣΕ-Cosmote] ΣΚΙΑΔΑ ΕΛΕΝΗ - - AKE OMILOU OTE2
14. Μέλος Δ.Σ. [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΣΕ-Cosmote] ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ - - AKE OMILOU OTE2
15. Μέλος Δ.Σ. [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΣΤΡΙΚΟΣ ΣΤΡΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
16. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ]  ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
17. Σύνεδρος [ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΒΕΛΑΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - - AKE OMILOU OTE2
18. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
19. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - - AKE OMILOU OTE2
20. Σύνεδρος [ΑΧΑΪΑΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ - - AKE OMILOU OTE2
21. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ]  ΔΡΙΤΣΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
22. Σύνεδρος [ΑΧΑΪΑΣ-ΣΕ-Cosmote] ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
22. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
23. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΚΑΡΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
24. Σύνεδρος [ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣ  - - AKE OMILOU OTE2
25. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΣΕ-Cosmote] ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
- - AKE OMILOU OTE2
26. Σύνεδρος [ΞΑΝΘΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
27. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΚΟΡΕΣΤΗ ΖΩΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
- - AKE OMILOU OTE2
28. Σύνεδρος [ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
29. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΛΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
30. Σύνεδρος [ΗΜΑΘΙΑΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
31. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
32. Σύνεδρος [ΛΑΚΩΝΙΑΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - - AKE OMILOU OTE2
33. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΣΕ-Cosmote] ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - - AKE OMILOU OTE2
34. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΑΛΙΑ) - - AKE OMILOU OTE2
35. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΕΜΗΕΤ-ΟΤΕ] ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
36. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΣΕ-Cosmote] ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ - - AKE OMILOU OTE2
37. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΕΕΤΕ-ΟΤΕ] ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
38. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΣΕ-Cosmote] ΠΙΤΣΙΝΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ - - AKE OMILOU OTE2
39. Σύνεδρος [ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΣΕ-Cosmote] ΠΟΥΡΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
- - AKE OMILOU OTE2
40. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  - - AKE OMILOU OTE2
41. Σύνεδρος [ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
42. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
43. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΣΕ-Cosmote] ΣΤΟΥΚΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - - AKE OMILOU OTE2
44. Σύνεδρος [ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΤΖΙΑΝΑΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - - AKE OMILOU OTE2
ΑΚΟΜΜΑΤΙΣΤΟΙ
45.  Μέλος Δ.Σ. [ΑΡΚΑΔΙΑΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΓΚΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  - -
46. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ - -
ΑΣΕ.
47. Μέλος Δ.Σ. [ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΖΗΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - - ase
48. Μέλος Δ.Σ. [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΦΩΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - - ase
49. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ - - ase
50. Σύνεδρος [ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - - ase
51. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΕΕΤΕ-ΟΤΕ] ΑΧΤΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - - ase
52. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΠΑΦΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - - ase
ΕΝΩΤΙΚΗ Σ.Κ. -ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
53. Αναπληρωτής Γραμ. Διεθνών Σχέσεων ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - - ENOTIKI
54. Αναπληρωτής Γραμ. Υγιεινής & Ασφάλειας ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - - ENOTIKI
55. Μέλος Δ.Σ. [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΒΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - - Agonistiki Synergasia OTE
56. Μέλος Δ.Σ. [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - - Agonistiki Synergasia OTE
57. Σύνεδρος  [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΕΕΤΕ-ΟΤΕ]  ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ENOTIKI
58. Σύνεδρος [ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΕΕΤΕ-ΟΤΕ] ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - - Agonistiki Synergasia OTE
59. Σύνεδρος [ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΕΕΤΕ-ΟΤΕ] ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ - - ENOTIKI
60. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ - - Agonistiki Synergasia OTE
61. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΕΕΤΕ-ΟΤΕ] ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - - Agonistiki Synergasia OTE
62. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ - - Agonistiki Synergasia OTE
63. Σύνεδρος [ΛΑΡΙΣΑΣ-ΕΕΤΕ-ΟΤΕ] ΠΑΠΑΖΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - - ENOTIKI
 64. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΕΕΤΕ-ΟΤΕ] ΠΡΑΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - - ENOTIKI
65. Σύνεδρος [ΑΧΑΙΑΣ-ΕΕΤΕ-ΟΤΕ] ΣΚΙΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
- - ENOTIKI
ΕΣΚ.
66. Μέλος Δ.Σ. [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - - ESK
67. Μέλος Δ.Σ. [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΡΟΥΤΖΟΥΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
- - ESK
68. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΚΟΝΤΟΜΙΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - - ESK
69. Σύνεδρος [ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - - ESK
70. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΣΕ-Cosmote] ΣΤΕΦΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - - ESK
71. Σύνεδρος [ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - - ESK
72. Σύνεδρος [ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΣΕ-Cosmote] ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - - ESK
73. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΧΑΡΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ  - ESK
74. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΣΕ-Cosmote] ΨΥΛΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
- - ESK
ΣΥΝ.ΕΝ.Α.
 75. Γενικός Γραμματέας ΦΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - - SynEna
 76. Αντιπρόεδρος ΚΑΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - - SynEna
77. Γραμματέας Διεθνών Σχέσεων ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - - SynEna
78. Γραμματέας Τύπου & Δημοσίων Σχέσεων  ΠΑΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  - - SynEna
79. Αναπλ. Οργανωτικός Γραμματέας ΚΟΥΒΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - - SynEna
80. Μέλος Δ.Σ. [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  - - SynEna
81. Μέλος Δ.Σ. [ΠΙΕΡΙΑΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΓΚΟΥΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  - - SynEna
82. Μέλος Δ.Σ. [ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΜΑΣΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - - SynEna
83. Μέλος Δ.Σ. [ΑΧΑΙΑΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ - - SynEna
84. Μέλος Δ.Σ. [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  - - SynEna
85. Μέλος Δ.Σ. [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΣΚΟΥΡΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - - SynEna
86. Μέλος Δ.Σ. [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΣΕ-Cosmote] ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ - - SynEna
87. Σύνεδρος  [ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΑΛΑΜΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - - SynEna
88. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - - SynEna
89. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΑΡΒΑΝΙΤΟΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - - SynEna
90. Σύνεδρος [[ΑΤΤΙΚΗΣ-ΣΕ-Cosmote] ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - - SynEna
91. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΖΕΚΕΝΤΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - - SynEna
92. Σύνεδρος [ΑΧΑΪΑΣ-ΕΜΗΕΤ-ΟΤΕ]  ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - - SynEna
93. Σύνεδρος [ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΚΑΡΑΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - - SynEna
94. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΕΜΗΕΤ-ΟΤΕ] ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - - SynEna
95. Σύνεδρος [ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΚΑΤΣΟΥΛΑΡΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - - SynEna
96. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΕΜΗΕΤ-ΟΤΕ] ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  - - SynEna
97. Σύνεδρος [ΑΧΑΪΑΣ-ΣΕ-Cosmote] ΜΑΣΣΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ SynEna
98.  Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΜΑΥΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ SynEna
99. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΣΕ-Cosmote] ΜΠΑΛΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - - SynEna
100. Σύνεδρος [ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΜΠΑΝΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  - - SynEna
101. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - - SynEna
102. Σύνεδρος [ΕΥΒΟΙΑΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - - SynEna
103. Σύνεδρος [ΑΧΑΪΑΣ-ΕΕΤΕ-ΟΤΕ] ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - - SynEna
104. Σύνεδρος [ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
- - SynEna
105. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - - SynEna
106. Σύνεδρος [ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ] ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - - SynEna
107. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - - SynEna
108. Σύνεδρος [ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΣΕΧΡΕΜΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - - SynEna
109. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΣΕ-Cosmote] ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ - - SynEna
110. Σύνεδρος [ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ-ΠΕΤ-ΟΤΕ]  ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  - - SynEna
111. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΤΖΟΥΒΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ
- - SynEna
112. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΤΡΙΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - - SynEna
113. Σύνεδρος [ΛΑΚΩΝΙΑΣ-ΠΑΣΕ-ΟΤΕ] ΨΑΘΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - - SynEna
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ
114. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΕΜΗΕΤ-ΟΤΕ] ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - -
115. Σύνεδρος [ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΣΕΠ-ΟΤΕ] ΧΑΜΠΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - -

 

Μοιραστείτε το!
FaceBook  Twitter